Poznaj nas

Poznajmy się bliżej

Poznałeś moją ofertę, teraz pora żebyś poznał zespół Alibi Studio. Cieszymy się, że chcesz nas poznać.

Lila Bienek

Cześć i czołem

Na siłowni na której zaczynałam swoją przygodę z treningiem zamiast rączki do wyciągu przyspawana była kierownica od roweru. Było to 20 lat temu i od tamtego czasu trening siłowy towarzyszy mi w życiu. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się z mojej pasji stworzyć takie miejsce. Lubię ćwiczyć ale lubię też odpoczywać. uważam że najważniejsze to czuć się sobą dobrze i tą ideologią staram się zarażać w moim studio. Ukończyłam studia na kierunku Rekreacja i turystyka. Przez kolejne kilkanaście lat odbyłam wiele kursów i szkoleń, dzięki którym ciągle jestem na bieżąco. W Studio zajmuje się treningami personalnymi oraz przygotowaniem motorycznym w sportach walki.

Adam Pinocy

Cześć!

Jestem pasjonatem sportu i bez ruchu nie wyobrażam sobie życia. Na przestrzeni wielu lat trenowałem różne dyscypliny sportowe – od poziomu amatorskiego do profesjonalnego, więc mam spore doświadczenie ze sportowcami. Odkąd jednak trafiłem na siłownię priorytety się zmieniły i odkryłem moją nową miłość – trening siłowy. Ten impuls zainspirował mnie do edukacji w tej dziedzinie i teraz mogę się przedstawić jako licencjonowany trener personalny i dietetyk ze stopniem magisterskim, absolwent dwóch kierunków na Katowickim AWF, oraz wielu kursów niezależnych. Specjalizuję się przede wszystkim w treningu siłowym, treningu medycznym, oraz dbam o ruch kobiet w ciąży i po porodzie

Bartek Golik

Cześć!

Sport pasjonował mnie od dziecka. Jako nastolatek grałem już w piłkę nożną w Akademii KS Rozwój Katowice. Z biegiem czasu zacząłem interesować się również treningiem siłowym. Ukończyłem w tym kierunku różne szkolenia i nadal śledzę ciekawostki i badania na ten temat. Skończyłem również kursy specjalizujące się w przygotowaniu motorycznym sportowców. Aktualnie jestem również Trenerem bramkarzy w Akademii Rozwój Katowice, oraz zawodnikiem tego klubu. Uwielbiam prowadzić treningi i zawsze czekam na Was z ogromem pozytywnej energii. Specjalizuje się w treningu personalnym i przygotowaniu motorycznym sportowców różnych dyscyplin.

Kasia Szlendak

Siemanko!

Chęć pomocy ludziom pchnął mnie do zaczęcia studiów fizjoterapeutycznych i po ich ukończeniu podejmując pracę w zawodzie zauważyłam, że sprawia mi to bardzo dużą radość. Później poznałam ekipę Alibi, Lila mnie wciągnęła w to przedsięwzięcie no i jestem 🙂 Zajmuję się fizjoterapią, masażami, oraz treningami personalnymi. Kształcę się w specjalizacji uroginekologicznej, by pomagać szczególnie kobietom.

nie chcesz czekać? napisz!

skontaktuj się