Pozwól sobie wrócić do formy

Trening medyczny przeznaczony jest nie tylko dla sportowców

Stanowi on doskonałe połączenie treningu personalnego i fizjoterapii. Celem treningu medycznego jest nie tylko powrót do pełnej sprawności i podtrzymanie aktywności fizycznej, ale przede wszystkim budowanie świadomości własnego ciała. Właściwie przeprowadzony trening medyczny pozwoli Ci bezpiecznie odzyskać formę po urazie lub operacji. Jest on również doskonałą kontynuacją rehabilitacji po wyjściu z gabinetu fizjoterapeuty. W przypadku osób starszych jego zadaniem jest profilaktyka np. zapobieganie dysfunkcjom aparatu ruchu.

skontaktuj się

Elastyczne

podejście

Głównym założeniem tej formy treningu jest zwiększenie kontroli ciała poprzez ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe, a nie tylko wyizolowane mięśnie.
Podstawą treningu medycznego są właściwe proporcje między mobilnością, a koordynacją, która jest niezbędna nie tylko do przywrócenia pełnej sprawności, ale także zmniejszenia ryzyka późniejszej kontuzji.

Celem treningu medycznego jest : przygotowanie organizmu do powrotu do czynności dnia codziennego (np. po kontuzji), przygotowanie organizmu do powrotu do uprawianej przed kontuzją aktywności sportowej, zwiększenie efektywności treningu sportowego, poprawa techniki potrzebnej do uprawiania ulubionej dyscypliny.

opinie podopiecznych

klimatyczne miejsce w którym czuje się swobodnie. Wiem, że jestem pod opieką profesjonalnych trenerów. Jeśli jesteś w ciąży (jak aktualnie ja) w tym szczególnym czasie o odpowiedni trening zadba o ciebie Adam

Kasia Łempicka

klient

Trening medyczny pozwolił mi w końcu zrobić porządny przysiad. Dzięki pracy z Adamem mocno powiększyłem zakresy ruchu i czuję się o wiele lepiej. Jestem sprawniejszy i silniejszy.

Jakub Pisula

klient

nie chcesz czekać? napisz!

skontaktuj się