Alibi Studio to miejsce, w którym każdy znajdzie przestrzeń dla siebie.

Treningi personalne idealne dla każdego

Niezależnie od tego czy chcesz rozpocząć swoją przygodę z treningiem, czy jesteś na poziomie zaawansowanym. Nawet jeżeli Twoją ostatnią aktywnością były zajęcia WF w szkole i zastanawiasz się czy to coś dla Ciebie – dzwoń śmiało! Jesteśmy po to aby pomóc Ci wyznaczyć odpowiednią ścieżkę treningową. Podczas konsultacji określimy jaki jest Twój cel oraz dostosujemy plan treningowy na miarę Twoich możliwości.

skontaktuj się

Dla kogo

trener indywidualny

Jeśli tylko nie masz przeciwwskazań od lekarza to TAK, dasz radę! Pamiętaj, że każdy kiedyś był na początku tej drogi.
W razie problemów zdrowotnych dodatkowo zawsze możesz liczyć na pomoc fizjoterapeuty, którego gabinet również znajduje się w naszym studio.

Prowadzimy też przygotowanie motoryczne w sportach walki dla sportowców amatorskich i zawodowych chcących poprawić swoje wyniki. W razie kontuzji treningi łączymy z praca z fizjoterapeuty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce przygotowanie motoryczne.

opinie podopiecznych

Treningi z Lilą nauczyły mnie systematyczności i dokładności. To jedna z wielu zalet! Jak Lila zaplanuje trening to nie odpuszcza. No chyba, że kondycja i zdrowie trenującego nie pozwalają. Metodyka pracy uwzględnia indywidualne możliwości trenującego i jego preferencje. Serdecznie polecam treningi z Lilą!

Tomasz Cichoń

klient

Alibi studio to prestiżowy klub dla miłośników sportu i treningów personalnych. Świetny sprzęt i profesjonalna kadra. Polecam wszystkim, którzy lubią ćwiczyć, rzeźbić sylwetkę i robią to dla siebie. Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Jak dla mnie – super! Polecam!

Anita Liebih

klient

Super profeska, trenerzy przykładają sie do swojej roboty. I choć moje mieśnie płaczą to nie da się nie usmiechać na treningu. Studio fajnie urzadzone a atmosfera przemiła.

Katarzyna Adrianowicz

klient

Miejsce w którym czuję się jak w domu. Jest zabawnie a trening zawsze daje w kość. Po treningu wychodzę z jeszcze lepszym humorem. Miejsce przyjazne zwierzętom, przychodzimy z moim pieskiem który wyleguję się na ogródku.

Anna Golubińska

klient

Efekty, bezpieczeństwo (również w aspekcie COVID-19) i profesjinalny trening w miłej atmosferze bez taryfy ulgowej. Elastyczności czasowej trenerów też nie da się przecenić.

Marek Borówka

klient

Jak dojechać

nie chcesz czekać? napisz!

skontaktuj się